Jiří Hejna (1921-2011)
litografie, 10 x 14 cm, sign. LD Jiří Hejna, rám
Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 14:34
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)