Oldřich Hejkrlík

Podzim v lese

akvarel, tuš, papír, 26 x 39,5 cm, sign. LD Hejkrlík

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 263714

Auction price: 100 CZK (5 €)

Planned termination: 14. 08. 2024 18:10

Current price: 100 CZK (5 €)