Oldřich Hejkrlík
akvarel, tuš, papír, 26 x 39,5 cm, sign. LD Hejkrlík
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:10
Current price: 100 CZK (5 €)