A. Fischer
olej, karton, 58 x 72,5 cm, sign. LD A. Fischer
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:17
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)