F. Holeček
akvarel, papír, 1961, 31,5 x 43,2 cm, sign. PD F. Holeček 1961
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:12
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)