Pavel Matuška (1944)
litografie, 16 x 21 cm, značeno na desce PD Matuška
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:46
Current price: 200 CZK (9 €)