Borovice u potoku
tempera, olej, karton, kolem r. 1922, 45 x 24 cm, sign. PD Augusta, rám, malba místy mírně oprýskaná
ID: 279078
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:00
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)