Lodě
olej, plátno, 1941, 49 x 67 cm, sign. PD Kovář 41, napínací rám, místy popraskaná malba
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 277099
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:03
Current price: 300 CZK (13 €)