akvarel, olej, karton, 37 x 56 cm, sign. PD, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:39
Current price: 200 CZK (9 €)