Alpská krajina

kolorovaná litografie, 16,5 x 22,9 cm, skvrny na papíře, v pravém dolním rohu mírně poškozený papír

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 282102

Auction price: 20 CZK (1 €)

Planned termination: 19. 06. 2024 18:12

Current price: 20 CZK (1 €)