Alpská krajina
kolorovaná litografie, 16,5 x 22,9 cm, skvrny na papíře, v pravém dolním rohu mírně poškozený papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282102
Auction price: 20 CZK (1 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:12
Current price: 20 CZK (1 €)