Alpská krajina

kolorovaná litografie, 16,5 x 22,9 cm, skvrny na papíře, v pravém dolním rohu mírně poškozený papír

ID: 282102

Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:12

Aktuální cena: 20 CZK (1 €)