Statek

akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám

ID: 222013

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:10

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)