linoryt, 21 x 17 cm, sign. DU, při okrajích poškozený papír
Aantiqari.at Radhošťská
Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:06
Current price: 50 CZK (3 €)