linoryt, 21 x 17 cm, sign. DU, při okrajích poškozený papír
Antiqari.at Radhošťská
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:06
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)