olej, plátno, 21 x 25 cm, rám
ID: 267374
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 16:52
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
olej, plátno, 21 x 25 cm, rám
ID: 267374
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)