Podzimní krajina se stádem ovcí
olej, plátno, 44 x 54 cm, rám, malba mírně zašlá
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 266399
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2023 18:23
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids