Podzimní krajina se stádem ovcí
olej, plátno, 44 x 54 cm, rám, malba mírně zašlá
ID: 266399
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:23
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)