Múzy
olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno
ID: 259887
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:03
Aktuální cena: 701 CZK (30 €)
ID: 259887
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Aktuální cena: 701 CZK (30 €)