Florencie
litografie, 10 x 19,8 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 50/89
ID: 233900
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:41
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
ID: 233900
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)