Jablko
litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 231311
Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2022 15:30
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids