litografie, 21,8 x 15,5 cm, sign. PD Kadrnožka, 69/90
ID: 247166
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:20
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)