Muž s vínem
akvarel, papír, 1986, 21,9 x 14,9 cm, sign. PD J. Burianová 86
ID: 261364
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:01
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)