Jaroslav Rubeš
akvarel, tuš, papír, 24,5 x 55 cm, sign. LD Rubeš, rám
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:34
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)