Petr Ptáček (1965)

Hydroplán

litografie, 2012, 12,4 x 22,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 1/90

ID: 282398

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:06

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)