Kouřící lahev
litografie, 1982, 12 x 8 cm, sign. DU. K. Lhoták 82
Antiqari.at Radhošťská
člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
ID: 268427
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:09
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)