Stanování u řeky
litografie, 1992, 20,2 x 15,1 cm, sign. PD Jiří Bouda 92, č. 47/150
ID: 278874
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:22
Aktuální cena: 805 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu