• Josef Liesler

    Ex libris rodiny J. - S. Černých

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:44

    dřevoryt, 8 x 6 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Ex libris M. Ulrichové

    Položka č.: 255

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:45

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Ex libris J. a S. Černých

    Položka č.: 256

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:46

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Ex libris Vemingera

    Položka č.: 257

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:47

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Exlibris M. Horníček

    Položka č.: 258

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:48

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Lípa

    Kostel

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:49

    litografie, 2008, 14,4 x 9,9 cm, sign. PD Jiří Lípa 08, Antikvariát Dlážděná, působil v Grafické dílně ČFVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Východ Slunce

    Položka č.: 260

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:50

    dřevoryt, 13,2 x 6,6 cm, sign. DU J. Lukavský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Walter Mande

    (1924)

    Svatá Rodina

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:51

    lept, 1967, 14,5 x 6,4 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • G. Mantero

    Ex libris Gianni Mantero Ingegnere

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:52

    dřevoryt, 10 x 7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Mařík

    (1913-1997)

    Žena v dobových šatech (ex libris P. Peterka)

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:53

    lept, 15,4 x 8,2 cm, značeno v desce PD JM, nepatrně pokrčený horní okraj papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Mařík

    (1913-1997)

    Pár v kroji (ex libris Pavel Vodehnal)

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:54

    lept, 1970, 13,5 x 8,3 cm, značeno v desce DU JM, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    Klaun

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:55

    litografie, 14,1 x 10,1 cm, sign. PD Matoni, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Zdeněk Mézl

    Černý kohout na lisu (ex libris Zd. Mézl)

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 140 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:56

    dřevoryt, 1966, 10 x 8,3 cm, u dolního okraje papíru text: Zdeněk Mézl, dřevoryt, 1966, papír u horního okraje lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 140 CZK (6 €)

  • Rastislav Michal

    Toaleta

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:57

    dřevoryt, 7,9 x 7,1 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Ex libris Jiřího Demla

    Položka č.: 268

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:58

    dřevoryt, 1978, 9 x 5,5 cm, sign. Zd. Mlčoch 78, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Máma s dětmi (ex libris Otakar Měřička)

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:59

    zinkografie, 6,8 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Z knih mého otce

    Položka č.: 270

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:00

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Miloslav Nováček

    (1923-1994)

    Slunce ve váze (ex libris Ivan Hodonský)

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:02

    litografie, 14 x 6,7 cm, sign. M. Nováčik, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Petr Novotný

    Exlibris Igor Slouka

    Položka č.: 273

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:03

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris M O

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:04

    litografie, 1968, 11 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 68, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Oberthor

    Pan Hrachovec

    Položka č.: 275

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:05

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Oberthor

    Horolezec

    Položka č.: 276

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:06

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Zuzana Oberthorová

    Motýlí nápoj

    Položka č.: 277

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:07

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Motýl

    Položka č.: 278

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:08

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Antonín Odehnal

    Noční koupání (Ex libris)

    Položka č.: 279

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:09

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Luďka Pavlíková

    Ptáček (ex libris Břetislav Peterka)

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:10

    zinkografie, 1943, 8 x 5,6 cm, zezadu na papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Dívka (Ex libris L. Vandenbriele)

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:11

    dřevoryt, 7,8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Stařec (Ex libris Radko Pechar)

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:12

    dřevoryt, 7,9 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Muž (Ex libris Mario de Filippis)

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:13

    dřevoryt, 8 x 5,7 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Kudrnatá dívka (Ex libris L. Vandenbriele)

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:14

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)