Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Žena s perlovcem
Položka č.: 758Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:07
litografie, 13,3 x 10,1 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Václav Suchomel
(1869-1930)
Jakub Kubata
Položka č.: 759Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:08
patinovaná sádra, 72 x 29 x 23 cm, na podstavci značeno razítkem VDKB (Výrobní družstvo keramiky Bechyně), podle návrhu Václava Suchomela, Jakub Kubata byl rychtář ve Zbudově, hrdina odporu sedláků vůči vrchnosti, popravený roku 1581. Autorem předlohy byl Václav Suchomel pro pomník ve Zbudově, Antik…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Milada Sukdoláková
Prorok
Položka č.: 760Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:09
lept, 30 x 22 cm, sign. PD Sukdoláková, 4/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jaroslav Sůra
Reminisence III
Položka č.: 761Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:10
linoryt, 1992, 61,5 x 42 cm, sign. PD Jaroslav Sůra 92, č. 5/30, Pravý horní okraj papíru natržený, Du u okraje ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze u prof. R. Beneše, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU, SČUG Hollar, Assoc…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Tomáš Svoboda
Skvrny
Položka č.: 762Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:11
litografie, 44 x 32,2 cm, sign. PD Tom Svoboda, č. 1/15
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Tomáš Svoboda
Položka č.: 763Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:12
litografie, 46,5 x 30 cm, sign. PD T. Svoboda, č. 37/40
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ivana Svobodová
Ten, kdo se dívá
Položka č.: 764Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:13
olej, plátno, 2017, 110 x 120 cm, lišta
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Karel Svolinský
Zrak
Položka č.: 765Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:14
dřevoryt, 20 x 18,5 cm, sign. PD K. Svolinský, č. 28/200, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Sytař
(1976)
Položka č.: 766Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:15
olej, plátno, 75 x 123 cm, sign. PD Sytař, sign. vzadu Sytař, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně
Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)
Jaroslav Šámal
(1914-1988)
Rybník
Položka č.: 767Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:16
tuš, karton, 1979, 20,7 x 35,5 cm, sign. PD Šámal 79, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole kreslení a malování Mánesa v Praze, žák prof. O. Nejedlého a M. Holého na AVU tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Pegas
Položka č.: 768Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:17
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Madona
Položka č.: 769Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:18
litografie, 2006, 59 x 42,5 cm, sign. PD J. Šerých, rám, A. T., studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. V. Silo…
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Miloš Ševčík
(1939)
Rusalka
Položka č.: 770Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:19
lept, 1968, 27 x 26,5 cm, sign. nahoře Miloš Ševčík 1968, rám, ., zažloutlý papír, flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Martin Šimeček
(1970)
V baru
Položka č.: 771Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:20
akryl, plátno, 2014-2015, 50 x 50 cm, sign. PD Martin Šimeček, napínací rám, Narodil se 10. června 1970 v Praze v Dejvicích. Po absolvování gymnázia pokračoval ve studiu na Fakultě všeobecného lékařství v Praze 1, obor chirurgie. Již jako malý kluk měl zálibu ve výtvarném umění. Dědeček z matčiny st…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Martin Šimeček
(1970)
Jezdec na koni
Položka č.: 772Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:21
akryl, plátno, 2021, 40 x 50 cm, sign. LD Martin Šimeček 2021, napínací rám, Narodil se 10. června 1970 v Praze v Dejvicích. Po absolvování gymnázia pokračoval ve studiu na Fakultě všeobecného lékařství v Praze 1, obor chirurgie. Již jako malý kluk měl zálibu ve výtvarném umění. Dědeček z matčiny st…
Pavel Šimon
(1920-1958)
Procházka ve stromořadí
Položka č.: 773Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:22
dřevoryt, 35,2 x 29,8 cm, sign. PD Pavel Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Remeš, Ztracený domov
Položka č.: 774Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:23
měkký kryt, 1919, 28,5 x 30 cm, sign. PD T.F. Šimon, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Příjezd prezidenta T. G. Masaryka
Položka č.: 775Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:24
lept, 1919, 22,9 x 20,3 cm, sign. PD T.F. Šimon, při okrajích poškozený papír, drobné skvrny na papíře, mimo tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 776Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:25
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Michal Škapa
(1978)
Thanks for Nothing
Položka č.: 777Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:26
litografie, papír, 2021, 48,5 x 38 cm, sign. PD Michal Škapa, č. 40/100
Eva Šlechtová
Rovnováha přírody
Položka č.: 778Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:27
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Eva Šlechtová
(1974)
Naděje
Položka č.: 779Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:28
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Eva Šlechtová
Paměť věků
Položka č.: 780Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:29
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Milena Šoltészová
(1939)
Opuštěné křeslo
Položka č.: 781Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:30
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Tomáš Švéda
Položka č.: 782Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:31
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Tomáš Švéda
Zrcadlení
Položka č.: 783Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:32
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Marta Taberyová
(1930-2019)
Nádoba s motivem bodláku
Položka č.: 784Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:33
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Petr Tamchyna
(1943-1980)
Akt dívky I.
Položka č.: 785Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:34
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Petr Tamchyna
(1943-1980)
Akt dívky II.
Položka č.: 786Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:35
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Pozdrav z Krumlova
Položka č.: 787Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:36