Ingrid Glaserová
Kafka
No.: 482Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:36
akvatinta, mezzotinta, lept, 1992, 65 x 48 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 11/86, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Jagr at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, studied at Rietveld Academy in Amsterdam
Current price: 600 CZK (25 €)
Kamila Sára Hájková
(1904-1978)
Snící
No.: 483Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:37
akvarel, papír, 1968, 43,5 x 28,5 cm, sign. LD K.S. Hájaková , pasparta , pasparta lehce zašlá , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Antonín Hála
(1895-1952)
No.: 484Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:38
olej, plátno, 66 x 93 cm, sign. LD A. Hála, rám, mírně zašlá malba, rám mírně poškozen, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. Švabinský at the Academy of Fine Artists in Prague
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Josef Hapka
(1912-1987)
Rozjímání
No.: 485Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:39
olej, karton, 26 x 24 cm, sign. LN Jos. Hapka, rám, otec hudebníka Petra Hapky, soukromě studoval u malíře F. Hoplíčka v Olomouci, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVUM, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Daniela Havlíčková
(1946-1999)
Střelnice
No.: 486Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:40
Růžena Helebrantová - Lieslerová
Surrealistická koláž
No.: 487Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:41
tempera, běloba, tuš, koláž, papír, 1967, 43 x 26 cm, sign. LD Helebrantová 67, rám, Autorka žije a pracuje v Praze. Vystudovala Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v ateliéru Hany Vlkové a Václava Menšíka. Kromě výtvarné tvorby se věnovala i jazzovému zpěvu, ve kterém u nás značně vynikala a byla při…
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Josef Herčík ml.
(1961)
Industriální strom
No.: 488Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:42
lept, ruční papír, 1987, 21,5 x 33,5 cm, sign. PD Josef Herčík ml. 87, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk mírně zašlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Hegar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Gr…
Current price: 800 CZK (34 €)
Marie Luisa Hlobilová
Týnský chrám
No.: 490Auction price: 42.000 CZK (1.750 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:43
olej, plátno, 65 x 50 cm, sign. PD M.L. Hlobilová, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 42.000 CZK (1.750 €)
Marie Luisa Hlobilová
Letní nálada
No.: 492Auction price: 56.000 CZK (2.334 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:44
olej, plátno, 50 x 65 cm, sign. PD M.L. Hlobilová, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 56.000 CZK (2.334 €)
Marie Luisa Hlobilová
Houslová sonáta
No.: 494Auction price: 62.000 CZK (2.584 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:45
olej, plátno, 65 x 65 cm, sign. PD M.L. Hlobilová, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 62.000 CZK (2.584 €)
Marie Hlobilová - Mrkvičková
(1903-1999)
Pohled na moře (z pokoje)
No.: 495Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:46
akvarel, pastel, papír, 39 x 30 cm, sign. PD M. Hlobilová, na zadní straně popsáno autorkou, č. poř. 399, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Marie Hlobilová - Mrkvičková
(1903-1999)
Dítě s obrázkovou knížkou
No.: 496Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:47
olej, plátno, 1950, 35 x 27 cm, sign. PN Hlobilová 50, rám, na zadní straně štítek s popisem a na napínacím rámu popsáno autorkou, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Marie Hlobilová-Mrkvičková
(1903-1999)
Zátiší s kosatci
No.: 497Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:48
olej, plátno, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Josef Hluboš
Zasněžená Praha
No.: 498Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:49
Current price: 600 CZK (25 €)
František Hodonský
Lužní světlo
No.: 499Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:50
dřevořez, 1993, 31 x 46,5 cm, sign. PD Hodonský 1993, č. 2/6, ve spodní části na několika místech drobné skvrny (mimo tisk), papír mírně ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of F…
František Hodonský
No.: 500Auction price: 4.400 CZK (184 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:51
akvarel, tuš, papír, 2014, 54 x 36 cm, sign. DU Hodonský 2014, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association o…
Current price: 4.400 CZK (184 €)
Xénia Hoffmeisterová
V modři
No.: 501Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:52
litografie, papír, 49, 5 x 62 cm, sign. PD Xénia Hoffmeistrová, č. 5/20
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Bohumír Bob Hochman
Vločkoví vločkování
No.: 502Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:53
špachtlová technika, akryl, plátno, 2024, 50 x 40 cm, sign. LD Bob 2024, klínový rám, na zadní straně značeno autorským razítkem a popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Bedřich Holáček
(1903-1984)
Zimní slunce
No.: 503Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:54
olej, překližka, 32,5 x 70,5 cm, sign. PD B. Holáček, rám, na zadní straně štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Miloslav Holý
(1897-1974)
Dům
No.: 504Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:55
akvarel, papír, 1936, 23,5 x 31 cm, sign. LD M. Holý 36, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine …
Pavel Horák
(1976)
No.: 505Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:56
Current price: 700 CZK (30 €)
František Horký
(1879-1936)
No.: 506Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:57
olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. PD Fr. Horký, rám, malba místy zkrakelovaná
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Obličeje
No.: 507Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:58
serigrafie, 1985, 28 x 17,8 cm, sign. Du Hořánek 85, spodní rohy papíru pokrčeny, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic…
Current price: 500 CZK (21 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Pocta umělci Kamilovi Lhotákovi k výročí 70
No.: 508Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:59
lept, 1982, 24,7 x 15,8 cm, sign. DU Hořánek 82, č. 47/65, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphi…
Current price: 500 CZK (21 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Seznámení
No.: 509Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 14:00
serigrafie, 1990, 31 x 42,5 cm, sign. PD J. Hořánek 90, č. 198/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artist…
František Hošek
(1871-1895)
Jan Sladký Kozina
No.: 510Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 14:01
patinovaná sádra, 74 x 30,5 x21 cm, na podstavci značeno razítkem VDKB (Výrobní družstvo keramiky Bechyně), podle návrhu Františka Hoška, Jan Sladký Kozina byl vůdcem chodského povstání, popravený roku 1695. Autorem předlohy je František Hošek pro pomník na vrchu u Domažlic., Provenance: Antiquarian…
Miroslav Houra
(1933-2006)
Na břehu
No.: 511Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 14:02
dřevořez, 1983, 20 x 60,2 cm, sign. PD M. Horná 83, č. 25/70, rožky nepatrně ohnuté, ve spodní části mimo tisk drobounká skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Educat…
Miroslav Houra
(1933-2006)
Rodina
No.: 512Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 14:03
akvarel, papír, 1980, 29,5 x 42 cm, sign. PD M. Houra 80, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague, member of The Hollar Association of …
Tomáš Hřivnáč
Dívčí akt
No.: 513Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 14:04
suchá jehla, 2001, 15 x 11 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 01, rám, č. 18/30, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Tomáš Hřivnáč
Mimo
No.: 514Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 14:05
suchá jehla, 1994, 65 x 50 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 94, č. 1/40, pravý dolní roh politý, od levého dolního k levému hornímu okraji zažloutlý a ohmataný papír, při horním okraji otisku desky podélná šmouha, Aantiqari.at Radhošťská, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 5.000 CZK (209 €)