• Libuše Jarcovjáková

    Berlín, 1988, Park Hasenheide

    No.: 384

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Planned termination: 12. 12. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 1988, 51 x 70 cm, sign. na zadní straně Libuše Jarcovjáková, rám, Libuše Jarcovjáková (*1952), česká fotografka, jejíž jméno rezonuje v posledních letech jak v českém, tak v zahraničím uměleckém prostředí. Její výstavu Evokativ (festival Les Rencontres d’Arles) zařadil dení…

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Pod sněhem

    No.: 383

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 1975, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Sudek, rám, vzadu ve výřezu popis: Exponováno fotoaparát asi 1926 (sdělení Sudka), kopie z r. 1975, studied at The State Graphic School in Prague at the atelier of K. Novak, member of The Manes Association of Fine Artists, constituent …

    Current price: 20.000 CZK (834 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel u stolu

    No.: 382

    Auction price: 6.300 CZK (263 €)

    fotografie, 2004, 23,8 x 35 cm, sign. PD Škácha 2004

    Current price: 6.300 CZK (263 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel u své kanceláře

    No.: 381

    fotografie, 25,8 x 37 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s lidmi

    No.: 380

    Auction price: 4.400 CZK (184 €)

    fotografie, 1990, 20,5 x 13 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 4.400 CZK (184 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel u okna

    No.: 379

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    fotografie, 2011, 23,7 x 17,8 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Žena na koupališti

    No.: 378

    Auction price: 3.300 CZK (138 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 10,5 x 14,6 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Current price: 3.300 CZK (138 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Dívka s rukama nahoře

    No.: 377

    Auction price: 2.600 CZK (109 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 14,7 x 10,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Current price: 2.600 CZK (109 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Ženy před drogerií

    No.: 376

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Na pivu

    No.: 375

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 11,5 x 12 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    No.: 374

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 13 x 9,7 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Jiří Slíva

    Vini Blues

    No.: 373

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    litografie, 24 x 30 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 44/50, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Jiří Slíva

    Merlot Blues

    No.: 372

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    litografie, 27 x 17 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 15/60, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

  • Iva Hüttnerová

    Praha je všech čechů ráj

    No.: 371

    litografie, 2024, 32 x 26 cm, sign. PD Hüttnerová 2024, A. T., the disciple of prof. O. Sklencka at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague

  • Iva Hüttnerová

    Vinař

    No.: 370

    litografie, 2024, 32 x 26 cm, sign. PD Hüttnerová 2024, A. T. , the disciple of prof. O. Sklencka at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague

  • Tomáš Bím

    Vzducholoď

    No.: 369

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    litografie, 2024, 27 x 70 cm, sign. DU Tomáš Bím 24, A. T., the private study

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

  • Tomáš Bím

    Pod Petřínem 111

    No.: 368

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    litografie, 2022, 54 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím XXII, č. 48/111, the private study

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • Tomáš Bím

    Dodržujte pořádek

    No.: 367

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    litografie, 2024, 49 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 24, A. T., the private study

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • Tomáš Bím

    Kaffe Jeremmys

    No.: 366

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    litografie, 2024, 32 x 26,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 24, A. T., the private study

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Vendulka Pražská

    Zimní balada

    No.: 365

    art protis, 1980, 147 x 110 cm, vzadu štítek, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Brubaker

    No.: 364

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1983, 54,5 x 38 cm, sign. PD VLACH, Realizovaná varianta návrhu na plakát k americkému filmu z roku 1980. Režisér Stuart Rosenberg je známý zejména vězeňským dramatem dramatem Cool Hand Luke (1967). Brubaker se k tomuto tématu vrací. Jeho hrdinou je ide…

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Na západní frontě klid

    No.: 363

    kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1983, 42 x 30 cm, sign. PD VLACH, Realizovaná varianta návrhu na plakát k filmu USA/Velké Británie z roku 1979 na motivy románu E. M. Remarqua v režii Delberta Manna. V roce 1914 odchází student Pavel Bäumer (Richard Thomas) se svými přáteli dobrovolně …

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Noc svatého Vavřince

    No.: 362

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1982, 42 x 30 cm, sign. PD VLACH, nerealizovaná varianta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Kruh se uzavírá

    No.: 361

    kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1973, 42 x 30 cm, sign. PD VLACH, realizováno, na zadní straně technické poznámky z redakce, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Pohádka svatojánské noci

    No.: 360

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1984, 60 x 42 cm, sign. PD VLACH, realizováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Jitka Nesnídalová

    (1983)

    Chrám lásky (Tádž Mahal)

    No.: 117

    olej, plátno, 2024, 56 x 62 cm, sign. vzadu Jin

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Punks not dead II

    No.: 121

    Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)

    olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek , the disciple of prof. A. Strizek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 27.000 CZK (1.125 €)

  • Dan Trantina

    Secret 80

    No.: 123

    Auction price: 55.000 CZK (2.292 €)

    Current price: 55.000 CZK (2.292 €)

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Bábovka

    No.: 122

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    olej, akryl, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

  • Milan Hajdík

    (1985)

    Kořeny

    No.: 119

    Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)

    akryl, olej, plátno, 2022, 130 x 100 cm, sign. vzadu Hajdík 2022, rám, Milan Hajdík je český malíř, který vyrůstal ve Vsetíně a Jablůnce. Po absolvování Střední uměleckoprůmyslové školy v Uherském Hradišti pokračoval ve studiích na Fakultě umění Ostravské univerzity. V jeho tvorbě se prolínají tradi…

    Current price: 48.000 CZK (2.000 €)