N. Knorring
Horské štíty
No.: 274684Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:11
Current price: 600 CZK (25 €)
O. Knotek
Podhůří
No.: 277428Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:12
oil, canvas, 74 x 93,5 cm, sign. lower/right O. Knotek, rám, the painting falls off in places, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Josef Kočí
(1880-1961)
Senoseč
No.: 282442Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:13
dřevoryt, 1944, 19,3 x 29,2 cm, sign. PD Jos.Kočí 1944, 10/30, zateklina podel levého okraje mimo tisk, nepatrná barevná skvrnka v tisku, podél pravého okraji je papír natržený, papír ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. Ženíšek at the Academy in Prague, member of JUV (Union of Crea…
Current price: 400 CZK (17 €)
Kupický
No.: 267433Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:14
lavírovaná tuš, papír, 43 x 29,5 cm, sign. PD A. Kupický, rám, při spodních okrajích podél papíru papír zažlpoutlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Lorenc
Chalupa v horách
No.: 264955Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:15
Current price: 250 CZK (11 €)
Josef Mareš
No.: 260219Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:16
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Ludmila Mazancová
Podzim přichází
No.: 279039Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:17
Current price: 350 CZK (15 €)
Joža Mikš
(1901-1966)
Horský masiv
No.: 266369Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:18
olej, karton, 37 x 52,7 cm, sign. PD Joža Mikš , rám, Aantiqari.at Radhošťská, , studied Drawing at The Secondary School of Arts, the disciple of prof. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 1.800 CZK (75 €)
A. Mohl
Letní krajina s rybníkem
No.: 279030Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:19
Current price: 400 CZK (17 €)
Jiří Müller
Podzim
No.: 268084Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:20
Current price: 200 CZK (9 €)
Pohled na břeh
No.: 270468Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:21
Current price: 500 CZK (21 €)
Pohled na vřesoviště
No.: 279041Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:22
olej, plátno, 66 x 90 cm, sign. PD , rám, malba zašlá, na mnoha místech drobné hnědé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Na nábřeží
No.: 277788Auction price: 2.400 CZK (100 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:23
olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.400 CZK (100 €)
No.: 267435Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:24
olej, plátno, 18,2 x 34,2 cm, sign. PD, rám, plátno nepatrně prohnuté, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Svážení sena
No.: 276964Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:25
Current price: 900 CZK (38 €)
Chaloupky v zimě
No.: 269425Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:26
olej, dřevo, 20 x 25,5 cm, rám, na malbě je znatelná krakelace, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Domek u řeky
No.: 267425Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:27
olej, plátno, 11,5 x 25 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Pohled na louku
No.: 262400Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:28
olej, překližka, 28 x 33,5 cm, rám, malba poškozena, na mnoha místech odloupnutá barva, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Z pole
No.: 276965Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:29
olej, karton, 29 x 38 cm, rám, malba zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
K. Novák
Slunce v Lužním lese (Milovice)
No.: 282820Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:30
Current price: 4.500 CZK (188 €)
K. Novák
První sníh
No.: 245869Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:31
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ladislav Paulus
Horská scenerie
No.: 266420Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:32
olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Veronika Rejfířová
Krajina luže
No.: 282807Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:33
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Jaroslav ? Sedláček
Večerní břízy
No.: 266457Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:34
J. Šimek
Samoty
No.: 269403Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:35
olej, sololit, 33 x 47,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Šindler?
(1938-2022)
Horská krajina
No.: 282829Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:36
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Tomáš Šrámek
(1885-?)
Horská krajina
No.: 282831Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:37
Current price: 500 CZK (21 €)
T. Šrámek
Zima
No.: 232704Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:38
Current price: 600 CZK (25 €)
Václav František Ulšmíd
(1903-1985)
Šumava na podzim
No.: 274286Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:39
Jaroslav Valečka
(1972)
Kometa
No.: 280405Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:40
litografie, 18 x 29 cm, sign. PD J. Valeč, rám, č. 26/100, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotter…