Položka č.: 668Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:37
litografie, 1979, 13,2 x 17 cm, sign. LD, rám, č. 100/110
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Položka č.: 669Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:38
akvarel, papír, 28 x 37,5 cm, rám
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Položka č.: 670Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:39
tisk, 23,5 x 18,5 cm, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Loďky
Položka č.: 671Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:40
olej, karton, 35 x 49,5 cm
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Rokokový akvarel
Položka č.: 672Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:41
akvarel, papír, 8,5 x 13,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Lidová písnička I.
Položka č.: 673Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:42
plastika - sádra s bronzovou patinou, 1921, 40 x 15,5 cm, rám, Text písničky: Bude vojna bude / kdo tam na ni pude / která má milého / ta naříkat bude, keramika Bechyně, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Lidová písnička II.
Položka č.: 674Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:43
plastika - sádra s bronzovou patinou, 1921, 40 x 16 cm, rám, Text písničky: Ei padá pada listopad / pozdravuj milu nastokrát / pozdravuj milú holubienku sivú / že já už nepríděm nikdy viac, keramika Bechyně, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Chrám nebes v Pekingu
Položka č.: 675Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:44
tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Konvolut 12-ti kreseb
Položka č.: 676Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:45
12 x kresba (akvarel, tuš) papír, 34 x 27 až 41,8 x 29,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Nitsche
Podvečerní krajina s loděmi
Položka č.: 677Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:46
tuš, papír, 25 x 32,5 cm, sign. PD Nische, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Nitsche
Večerní regata
Položka č.: 678Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:47
Zuzana Nováčková
(1945-2020)
Akvárium
Položka č.: 679Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:48
suchá jehla, 15 x 12,5 cm, sign. PD Nováčková, rám, č. 7/2
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ada Novák
Portrét muže
Položka č.: 680Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:49
olej, plátno, 64,5 x 48 cm, sign. PD Ada Novák, rám , po levé straně plátno na dvou místech lehounce proděravěné, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Michal Novák
Objekt
Položka č.: 681Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:50
mezzotinta, 1991, 49,5 x 34 cm, sign. PD Michal Novák 1991, č. 20/100, člen SČUG Hollar, Antikvariát Dlážděná
Rostislav Novák
Zelené záblesky
Položka č.: 682Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:51
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Áda Novák
Od Dubného
Položka č.: 683Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:52
olej, plátno, 120 x 85 cm, sign. LD Áda Novák, rám
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Petr Novotný
Vysočina
Položka č.: 684Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:53
lept, 1982, 26 x 42 cm, sign. DU Novotný 82, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze a na AVU tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Oberthor
Zátiší s vínem
Položka č.: 685Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:54
mezzotinta, 1954, 32,6 x 37,4 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Oberthor
Zvíkovský Rarášek
Položka č.: 686Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:55
tužka, akvarel, papír, 1955, 14,9 x 11 cm, sign. PU K. Oberthor 58, použito jako pohlednice Josefu Hrachovcovi, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karel Oberthor
Hudební les
Položka č.: 687Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:56
monotyp, 32 x 41 cm, sign. PD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Karel Oberthor
Sokolník
Položka č.: 688Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:57
litografie, 1993, 27,9 x 34,7 cm, sign. DU K. Oberthor 93, 18354, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Karel Oberthor
Bukovec
Položka č.: 689Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:58
tužka, akvarel, papír, 1955, 10,8 x 14,9 cm, sign. DU K. Oberthor 58, použito jako pohlednice Josefu Hrachovcovi, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Karel Oberthor
Český Krumlov
Položka č.: 690Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:59
tužka, akvarel, papír, 1956, 10,9 x 15 cm, sign. DU K. Oberthor 58, použito jako pohlednice Josefu Hrachovcovi, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Josef Ondráška
Pírka
Položka č.: 691Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:00
akvatinta, lept, 31,9 x 49 cm, sign. PD Ondráška, e.a., papír u dolního okraje zvlněný, ve dvou rozích lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Pasta Oner
(1979)
For Those Who Came...
Položka č.: 692Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:01
serigrafie, 2021, 65 x 46 cm, sign. PD Pasta Oner 2021, č. 22/100, rám
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Pasta Oner
(1979)
Dear Past
Položka č.: 693Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:02
serigrafie, 2018, 45 x 65,5 cm, sign. PD Pasta Oner 2018, č. 50/50, rám
Bohumil Pospíšil
(1914-1996)
Mořský břeh
Položka č.: 694Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:03
olej, karton, 1940, 33 x 47,5 cm, sign. PD Boh Pospíšil 40, rám, Antikvariát Dlážděná
Anna Poustová
(1940-2015)
Tvary - Čtverec
Položka č.: 695Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:04
dřevořez, 1985, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustová 1985, č. 43/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Tvary - Trojúhelník
Položka č.: 696Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:05
dřevořez, 1985, 28 x 24,2 cm, sign. PD Anna Poustová 1985, č. 43/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Tvary - Kruh
Položka č.: 697Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:06
dřevořez, 1983, 28 x 23,5 cm, sign. PD Anna Pustová 1983, č. 43/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)