Jan Dvořák

  • Jan Dvořák

    Strom za vsí

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:14

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Dvořák

    Topoly

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:15

    akryl, deska, 1992, 41 x 56 cm, sign. PD J. Dvořák 92, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Krajina se stromy I

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:16

    akryl, deska, 68 x 43 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Krajina se stromy II

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:17

  • Jan Dvořák

    Za vsí

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:18

    akryl, lepenka, 85 x 51 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Dvořák

    Krajina doma

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:19

  • Jan Dvořák

    Alej ke vsi

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:20

    akryl, lepenka, 51 x 84 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Osamělé stromy

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:21

    akryl, lepenka, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Dvořák

    Kytička

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:22

    akryl, lepenka, 12 x 12 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jan Dvořák

    Předjaří

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:23

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Dvořák

    Chlum

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:24

    akryl, lepenka, 1992, 13 x 13 cm, sign. LD J. Dvořák 92, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Dvořák

    Podzim

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:25

    akryl, lepenka, 1992, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák 92, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jan Dvořák

    Ráno v krajině

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:26

    akryl, karton, 28 x 18 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Dvořák

    Benešovsko

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:27

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Dvořák

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:28

    akryl, lepenka, 117 x 28 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jan Dvořák

    Ticho v krajině

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:29

    olej, deska, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Dvořák

    Jihočeské baroko

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:30

    kachel - keramika, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Dvořák

    Červánky

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:31

    akryl, deska, 18 x 18 cm, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    Mezi stromy

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:32

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    Stromy u rybníka

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:33

    akryl, deska, 18 x 18 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    V podvečeru

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:34

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    Mizející alej

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:35

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    Tiché ráno

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:36

    akryl, deska, 18 x 18 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    Letní nálada

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:37

    akryl, deska, 63 x 28 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Předjaří

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:38

  • Jan Dvořák

    V polích

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:39

    akryl, lepenka, 1993, 63 x 28 cm, sign. LD J. Dvořák 93, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Krajina v červánkách

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:40

    akryl, deska, 1994, 63 x 28 cm, sign. PD J. Dvořák 1994, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Na hladině rybníka

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:41

    akryl, lepenka, 63 x 28 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Na samotě

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:42

    akryl, lepenka, 13 x 13 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Dvořák

    Listopadová krajina

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:43

    akryl, deska, 13 x 13 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)