• Mareš

    Lesní říčka

    Položka č.: 279074

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:20

    olej, plátno, 50 x 65,5 cm, sign. PD Mareš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)