Mareš
Lesní říčka
Položka č.: 279074Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:20
olej, plátno, 50 x 65,5 cm, sign. PD Mareš, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Lesní říčka
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)