Jaro Procházka

(1886-1949)

  • Jaro Procházka

    (1886-1949)

    Trhy

    Položka č.: 281393

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:58

    litografie, 22 x 31 cm, sign. PD Jaro Procházka, žák prof. Jakesche na UMPRUM v Praze, jednatel a výstavní komisař J.U.V.

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)