J. Holeček

  • J. Holeček

    Lesní zátiší

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:00

    olej, lepenka, 49 x 64 cm, sign. PD J. Holeček, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • J. Holeček

    Hradčany

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 19:39

    akvarel, papír, 48 x 63 cm, sign. PD Jar. Holeček, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • J. Holeček

    Voda se stromy

    Položka č.: 351

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 19:50

    olej, karton, 48 x 63,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • J. Holeček

    Hradčany

    Položka č.: 366

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:05

    akvarel, papír, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)