Josef Rektor

(1877-1953)

  • Josef Rektor

    (1877-1953)

    Novoměstská ulice

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:51

    olej, lepenka, 35 x 48 cm, sign. PD Jos. Rektor, rám, žák prof. J. V. Myslbeka, V. Brožíka, V. Hynaise a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)