• Bohumil Ullrych

    Dívky u vody

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:42

    tužka, akvarel, papír, 1941, 73,2 x 51,3 cm, sign. LD B. Ullrych 41, na papíru drobné hnědé tečky, spodní a horní okraj papíru otřepeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:44

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící dívka

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:46

    akvarel, papír, 60,5 x 48,5 cm, papír při okrajích zažloutlý a zvlněný, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:48

    tužka, akvarel, papír, 1947, 18,9 x 27,7 cm, sign. LD B. Ullrych 47, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt zezadu

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:50

    tužka, pastel, papír, 40 x 25 cm, papír v rozích poškozený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:52

    olej, překližka, 1940, 28,6 x 35,6 cm, sign. LD B. Ullrych 1940, nalepeno na kartonu, vzadu na kartonu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ctirad a Šárka

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:54

    olej, plátno, karton, 1940, 27,2 x 34,3 cm, sign. PD B. Ullrych 40, nalepeno na kartonu, vzadu na kartonu popsáno autorem, při okrajích lehce otřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka (akt)

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:56

    pastel, papír, 32,1 x 25,7 cm, PD razítko Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:58

    olej, plátno, 20,5 x 26 cm, sign. LD B. Ullrych, plátno na horním okraji otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u jezera

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:00

    olej, plátno, 28,3 x 35 cm, PD značeno: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, otřepené okraje plátna, malba u okrajů místy odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:02

    olej, karton, 1934, 25 x 31,2 cm, sign. LD B. Ullrych 34, na malbě místy drobné oděrky, nalomený pravý horní roh kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s bílým šátkem

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:04

    olej, karton, 1935, 27 x 22 cm, sign. LD B. Ullrych 35, při pravém okraji malba mírně odřena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:06

    olej, karton, 1945, 35 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 45, u horního okraje papír natržen 2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:08

    olej, papír, 1945, 29,8 x 22 cm, sign. PD B. Ullrych 45, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:10

    olej, karton, 1938, 24 x 32,6 cm, sign. LD B. Ullrych 1938, lehce naražené rohy kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:12

    olej, karton, 34,8 x 28,5 cm, sign. LD B. Ullrych , PD naražen roh, kousek malby chybí; levý okraj místy odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se dívky

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:14

    olej, karton, 24,8 x 35 cm, sign. LD B. Ullrych, malba na okrajích odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Bohumil Ullrych

    Toaleta

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:16

    olej, karton, 36,8 x 26 cm, sign. LD B. Ullrych, spodní okraj odřený, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:18

    tužka, akvarel, papír, 1929, 35 x 11,5 cm, sign. LD B. Ullrych, papírová pasparta, na rozích papír nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:20

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky u jezera

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:22

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Spící dívka

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie ženského aktu v pohybu II.

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:26

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:28

    akvarel, tuš, papír, 15,6 x 22,6 cm, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:30

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:32

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v šátku

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:34

  • Bohumil Ullrych

    Obnažená žena

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:36

    olej, papír, 50,4 x 40,2 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:38

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:40