Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
Julie Joujová
Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.
Položka č.: 224024Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:18
olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Blaha
(1961)
Zámecké schody
Položka č.: 224495Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:20
olej, plátno, 40 x 30 cm, monogr. PD JB, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumír Jurek
(1914-1983)
Hrad Kost
Položka č.: 227931Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:22
dřevoryt, 1940, 26,2 x 24,3 cm, sign. PD B. Jurek 40, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Studánka II.
Položka č.: 228653Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:24
lept, 24,7 x 25 cm, sign. DU Rolčík, pasparta, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Růže
Položka č.: 228680Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:26
olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Vesnice
Položka č.: 231314Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:28
dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Pilař
Zima ve městě
Položka č.: 245559Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:30
akvarel, papír, 1961, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD J. Pilař 1961, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Wilhem Landsmann
(1906-1986)
Dítě s třešní
Položka č.: 245691Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:32
lept, 24 x 19 cm, sign. PD WLandsmann, rám, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kudláček
(1928-2017)
Jankova komora
Položka č.: 249459Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:34
kvaš, papír, 1983, 23,5 x 35 cm, sign. LN Jan Kudláček 83, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luboš Bucek
(1954-2007)
Lekníny
Položka č.: 251444Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:36
linoryt, 1983, 13 x 10 cm, sign. DU Bucek 83, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Děti
Položka č.: 251447Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:38
olej, pvc deska, 30 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
John Hassell
Číhající indiáni
Položka č.: 251461Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:40
chromolitografie, 26 x 71 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Cesta v Chlumu
Položka č.: 253966Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:42
litografie, 9 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 44/69, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Antická báje
Položka č.: 255554Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:44
lept, 1988, 64,3 x 49 cm, sign. PD Glaserová 88, rám, č. 8/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Štědrý
Kytice ve džbánku
Položka č.: 260166Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:46
olej, karton, 1982, 22 x 18 cm, sign. PD Štědrý 82, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Studie stromu
Položka č.: 260167Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:48
olej, karton, 15,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlachtová
(1929-2014)
Kentaur ve Valdštejnské zahradě
Položka č.: 262216Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:50
lept, 11,5 x 7,7 cm, sign. PD Eva Šlachtová, pasparta, č. 125/250, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Masopust
Položka č.: 263238Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:52
dřevoryt, 1956, 20,5 x 19 cm, sign. PD Rolčík 56, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Krejsa
(1896-1941)
Husův domek; Husova světnička
Položka č.: 267248Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:54
2x barevný dřevoryt, 21,9 x 26,3; 21,7 x 26 cm, sign. LD JKrejsa; LD slepotiskové razítko autora, Antikvariát Ostrovní, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Šlapáková
(1941)
Z hor a strání
Položka č.: 267371Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:56
litografie, 1991, 13,8 x 10,5 cm, sign. PD AŠlapáková 91, pasparta, č. 127/160, Antikvariát Ostrovní, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Bernát
(1948)
Lutín
Položka č.: 267372Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:58
litografie, 2006, 19 x 15 cm, sign. PD M. Bernát 2006, pasparta, č. 7/30, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Neckář
Pivoňky
Položka č.: 267977Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:00
akvarel, papír, 1949, 42 x 32 cm, sign. PD V. Neckář 57, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Sivko
(1923-1974)
Kytice v bandasce
Položka č.: 273886Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:02
litografie, 1959, 37 x 24,5 cm, sign. PD V. Sivko 59, rám, č. 23/46, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Emil Wänke
(1901-?)
Vyhořelá Staroměstská radnice
Položka č.: 274317Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:04
lept, 1945, 28,2 x 21,3 cm, sig. PD Emil Wänke 1945, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Wänke
(1901-?)
Pohled na Staroměstské náměstí
Položka č.: 274318Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:06
lept, 28 x 21 cm, sig. PD Emil Wänke, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Tanečnice
Položka č.: 274319Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:08
tužka, akvarel, papír, 45 x 26,5 cm, monogr. PD JŠ, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Karlštejn
Položka č.: 274320Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:10
lept, 17,5 x 13 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arnošt Zabloudil - Sobotek
(1895-1959)
Malostranské domy
Položka č.: 274357Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:12
litografie, 28,5 x 24 cm, LD značeno na kameni Sobotek - Zabloudil, rám, č. 31/100, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mayer
(1895-1952)
Zlatá ulička
Položka č.: 274610Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:14
lept, 19,5 x 23,5 cm, sign. PD JMayer, rám, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naděžda Synecká
(1926-2021)
Můstek
Položka č.: 274612Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:16
kombinovaná technika, papír, 18,8 x 12,6 cm, sign. DU N. Synecká, pasparta, č. 3/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO