• Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Modelka

    Položka č.: 281898

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:34

    litografie, 7 x 3,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Váhy

    Položka č.: 269876

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:35

    litografie, 1989, 11,7 x 7 cm, sign. LD Liesler 89, Ex libris W. Humplstotter, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Maškarní

    Položka č.: 269875

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:36

    litografie, 1989, 9 x 7,8 cm, sign. PN Liesler 89, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Žena

    Položka č.: 269882

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:37

    litografie, 1962, 8 x 5,3 cm, sign. PD Liesler 62, Ex libris P. Peister, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Svatý Šebestián

    Položka č.: 269881

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:38

    litografie, 1968, 4,5 x 8,6 cm, sign. LD Liesler 68, Ex libris Arch. Šebestián Zelina, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Ex libris Judr. Hillerbrand

    Položka č.: 269880

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:39

    litografie, 1977, 11 x 7 cm, sign. PD Liesler 77, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Lví pár

    Položka č.: 269879

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:40

    litografie, 1960, 12 x 7 cm, sign. DU Liesler 1960, Ex libris Květy Režné, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Ex libris Mudr. Věry Langrové

    Položka č.: 269878

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:41

    litografie, 1959, 10 x 7,5 cm, sign. DU Liesler 59, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    To je asi Nadjenka

    Položka č.: 269877

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:42

    litografie, 1959, 11 x 7,5 cm, sign. DU Liesler 59, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Ex libris

    Položka č.: 269874

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:43

    litografie, 1993, 8,7 x 10,5 cm, sign. DU Liesler 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Ex libris E.M.W.

    Položka č.: 269873

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:44

    litografie, 1993, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD Liesler 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Maskovaní muži

    Položka č.: 269872

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:45

    litografie, 1993, 9 x 11 cm, sign. LD Liesler 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mikoláš Axmann

    (1955)

    Špachtle a motýl

    Položka č.: 253921

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:00

    tuš, papír, 1971, 11,7 x 10 cm, sign. PD Ax. 71, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Postavy

    Položka č.: 226851

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:01

    tuš, papír, 31,3 x 43,7 cm, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hej hou - hej houu.....

    Položka č.: 223212

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:02

    tuš, papír, 34 x 44 cm, sign. PD Bělocvětov, vpravo nahoře text, v horní části pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Milenci

    Položka č.: 244728

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:03

    monotyp, 50 x 39 cm, monogr. PD VB, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 281903

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:04

    monotyp, papír, 21 x 56 cm, při pravém okraji mimo tisk mírně zažloutlý, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Doležalová

    Krajina

    Položka č.: 231479

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:05

    akvarel, papír, 1999, 21 x 29,5 cm, sign. PD Doležalová 99, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Eichner

    (1893-?)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 189704

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:06

    pastel, papír, 1936, 22,5 x 36 cm, sign. PD V. Eichner 1936, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    Náměstí s kašnou

    Položka č.: 228962

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:07

    akvarel, pastel, papír, 22,5 x 31,5 cm, sign. LD V. Hejna, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Hortová

    Konvolut kreseb

    Položka č.: 281904

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:08

    tuš, tužka, papír, 22 x 15 ; 20,8 x 29,5 cm, sign. PD A. Hortová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věna Hrdličková

    (1924)

    Japonské písmeno

    Položka č.: 237399

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:09

    tuš, papír, 15 x 10,5 cm, sign. DU V. Hrdličková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věna Hrdličková

    (1924)

    Bonsai

    Položka č.: 237398

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:10

    tuš, krepový papír, 11 x 11 cm, sign. DU V. Hrdličková, PF 1982, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Strom ptačího života II.

    Položka č.: 261845

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:11

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,8 x 65 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Strom ptačího života I.

    Položka č.: 261844

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:12

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,5 x 64,5 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Motýl

    Položka č.: 239610

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:13

    pastel, papír, 1970, 48 x 64 cm, sign. DU Jana 70, pasparta, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Náměstí s pomníkem

    Položka č.: 135707

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:14

    akvarel, tuš, papír, 26,7 x 35,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Tři grácie

    Položka č.: 255338

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:15

    akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Veselá smrt kozy Rózy

    Položka č.: 255336

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:16

    akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Venezia

    Položka č.: 255335

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:17

    akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook