• Ota Janeček

    (1919-1996)

    Sedící dívčí akt

    Položka č.: 281322

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:47

    litografie, 31 x 22 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Stojící dívčí akt

    Položka č.: 281323

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:48

    linoryt, 36 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, grafika i pasparta mírně zašlé, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Akt se skloněnou hlavou

    Položka č.: 281324

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:49

    litografie, 44 x 26,4 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 12/39, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívka

    Položka č.: 281325

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:50

    linoryt, 41,5 x 30 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 27/50, mírně zažloutlý papír, grafika vybledlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Krajina

    Položka č.: 281326

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:51

    linoryt, 1963, 20 x 13 cm, sign. PD Karlíková 63, č. 14/23, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Písařík

    (1968)

    Bílá linka

    Položka č.: 281327

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:52

    serigrafie, 1997, 36,8 x 31 cm, sign. PD P. Písařík 97, č. 13/100, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Tao

    Položka č.: 281328

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:53

    lept, akvatinta, 40 x 39,7 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 1/50, ve spodní části ve dvou místech drobná skvrna, papír mírně ohmataný, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Holub

    (1976)

    Malá snídaně

    Položka č.: 281329

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (938 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:54

    probarvovaný polyester, 2017, v. 21 cm, sign.zespodu PETR HOLUB

    Aktuální cena: 22.500 CZK (938 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Jindřich VIII.

    Položka č.: 281330

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:55

    tisk, akvarel, papír, 2004, 47,5 x 29 cm, sign. PD R. Filla 04, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    List z kalendáře

    Položka č.: 281331

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:56

    tisk, akvarel, papír, 2011, 60 x 47 cm, sign. PD R. Fila 11, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    William Blake

    Položka č.: 281332

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:57

    tisk, běloba, akvarel, papír, 2012, 40 x 33 cm, sign. DU R. Fila 12, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Náměstí sv. Marka

    Položka č.: 281333

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:58

    tisk, běloba, akvarel, papír, 2005, 55 x 35 cm, sign. PD R. Fila 05, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Zkřížené meče (PF 1976 Tomáš Svoboda)

    Položka č.: 281334

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:59

    litografie, 1975, 9,3 x 12,2 cm, sign. DU Kamil Lhoták 75, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Oči

    Položka č.: 281335

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:00

    litografie, 29,5 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, a.t., antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Mořské plody

    Položka č.: 281336

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:01

    litografie, 1965, 43 x 54 cm, sign. PD Liesler 65, archivní tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Strom vábení

    Položka č.: 281337

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:02

    litografie, 1979, 43 x 54,5 cm, sign. PD Liesler 79, rám, č. 66/138, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    Charleston

    Položka č.: 281338

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:03

    barevná litografie, 2020, 41 x 33,2 cm, sign. DU O. Jelínek 20, č. 16/50

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Z Ovocného trhu

    Položka č.: 281339

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:04

    lept, 15 x 18 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 281340

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:05

    lept, 16 x 18 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 281341

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:06

    lept, 15,5 x 14,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Německá ambasáda

    Položka č.: 281342

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:07

    lept, akvatinta, 1914, 35,5 x 34 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, papír i rám zašlé, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 281343

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:08

    lept, akvatinta, 1914, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, LD věnování, grafika mírně poškozená, pasparta i rám zašlé, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Národní divadlo

    Položka č.: 281344

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:09

    lept, 29,5 x 36,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Tatry - Ždiarska vidla

    Položka č.: 281345

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:10

    akvatinta, 34 x 29 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, Ždiarska vidla je druhý nejvyšší vrchol Belianských Tater o nadmořské výšce 2142 m, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Orloj na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 281346

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:11

    suchá jehla/lept, 1961, 13,3 x 17,5 cm, sign. PD K. Vondrouš, rám, č. 92/100, značeno v desce LD Vondrouš 1961, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Větrný mlýn v Kořenci

    Položka č.: 281347

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:12

    litografie, 1949, 30 x 40 cm, sign. PD O Coubine, rám, soupis Siblík č. 121, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Národní divadlo v zimě

    Položka č.: 281348

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:13

    akvatinta, 1924, 29 x 32 cm, sign. PD T. F. Šimon, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Gutfreund

    (1889-1927)

    Hlava

    Položka č.: 281349

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:14

    bronz, v. 38,8 cm, pozdější odlitek, autor byl významný sochař první poloviny 20. století - první sochař, který se zaobíral kubistickým pojetím sochy. Školení získal na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, posléze v Paříži v ateliéru A. Bourdella. Přátelil se také s A. Rodinem. Jeho tvorba byla přeruše…

    Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Vojtěch Novák

    (1901-1969)

    Rybník u Stráže

    Položka č.: 281350

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:15

    olej, plátno, 1967, 54 x 118 cm, sign. PD V. V. Novák 1967, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vlčí máky

    Položka č.: 281351

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:16

    olej, karton, 48 x 66 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook