• Pavel Kopp

    (1940)

    Praha - Židovský hřbitov

    Položka č.: 274922

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:34

    fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. …

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Masopust

    Položka č.: 275213

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:36

    akvatinta, 26 x 21,2 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Krajina

    Položka č.: 275323

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:38

    akvarel, tuš, papír, 2014, 54 x 36 cm, sign. DU Hodonský 2014, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Žlutý ovál

    Položka č.: 275517

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:40

    litografie, 1995, 58 x 62,5 cm, sign. PD Benedikt 95, č. 63/98, při pravém dolním rohu lehounká šmouha, pravý horní růžek lehce ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražsk…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Müller

    (1934)

    Dívka

    Položka č.: 275816

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:42

    dřevořez, 1963, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Jiří Müller 1963, LD dřevořez, papír u horního okraje vybledlý, horní růžky nepatrně pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky a K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČVU a Asociace jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Chlapci z pobřeží - návrh knižní obálky

    Položka č.: 276866

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:44

    lavírovaná tuš, běloba, papír, 10 x 21 cm, návrh knižní obálky, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Přízeň

    Položka č.: 276905

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:46

    tuš, papír, 24 x 32,6 cm, nahoře text: Hm. Zdá se, že je jí skutečně nakloněn..., rohy papíru ohnuty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Puberta

    Položka č.: 276906

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:48

    tuš, papír, 30,8 x 22,2 cm, nahoře text: Pamatuju si, že dříve si ke mně býval na den dětí milejší, tati..., rožky mírny ohnuty, při pravém horním okraji lehce ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Pozdní příchod

    Položka č.: 276907

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:50

    tuš, papír, 24 x 32,6 cm, dole text: Tak naposled se tě ptám - podle kterých hodin jsi se vrátila domů?, mírně ohmataný papír, mimo kresbu lehké šmouhy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Pešťák

    (1910-2003)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 277130

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:52

    pastel, papír, 27,3 x 25 cm, sign. PD Pešťáková, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Mazancová

    (1944)

    Chrpy ve váze

    Položka č.: 277131

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:54

    olej, sololit, 29,9 x 24,9 cm, sign. LD Mazancová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Mazancová

    (1944)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 277132

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:56

    olej, překližka, 2004, 28,4 x 21 cm, sign. LD Mazancová 2004, rám, malba vypadává z rámu, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 277353

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:58

    lept, velkolosinský ruční papír, 38 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka s mašlí

    Položka č.: 277354

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:00

    lept, 38 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Gebauer

    (1946)

    Z výletu

    Položka č.: 277599

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:02

    tempera, tuš, papír, 1986, 29,5 x 21 cm, sign. PD V. Gebauer 86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Harfista

    Položka č.: 277670

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:04

    suchá jehla, 1976, 32 x 43 cm, sign. DU V. Komárek 76, č. 32/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Srdce

    Položka č.: 277671

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:06

    suchá jehla, 42 x 30 cm, sign. DU V. Komárek, č. 23/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Židle

    Položka č.: 277672

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:08

    suchá jehla, 1973, 34,5 x 49 cm, sign. DU V. Komárek 73, č. 46/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marta Taberyová

    (1930-2019)

    Nádoba s motivem bodláku

    Položka č.: 277918

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:10

    pálená hlína, 14 x 12 x 9,5 cm, sign. vzadu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Korint

    Položka č.: 277969

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:12

    suchá jehla, 1961, 24,5 x 31,5 cm, sign. PD A. Moravec 61, rám, č. 26/100, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtva…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Ležící akt

    Položka č.: 278390

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:14

    litografie, 12,8 x 25,2 cm, značeno v kameni PD Ant. Procházka, ve spodní části papíru pod tiskem se nachází čtyři zažloutlé flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    La Salletta

    Položka č.: 278770

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:16

    litografie, 53 x 42 cm, sign. PD Milena Dvořáková, č. 49/60, při okrajích lehce zažloutlý papír, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Jezero

    Položka č.: 279037

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:18

    akvarel, tužka, papír, 1888, 26,7 x 21,2 cm, sign. LD, rám, mírně zvlnéný papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Holík

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 279038

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:20

    akvarel, papír, 1937, 24 x 33,8 cm, sign. PD Holík 37, rám, malba zašlá, na několika místech fleky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Benešová

    (1929)

    Setkání

    Položka č.: 280279

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:22

    litografie, 1990, 38 x 49 cm, sign. DU Daniela Benešová 90, 62/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Souček

    Negližé

    Položka č.: 280280

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:24

    akvarel, papír, 1928, 47 x 30 cm, sign. PD Souček V.1928, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Souček

    Portrét dívky

    Položka č.: 280281

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:26

    akvarel, papír, 1944, 44,5 x 35 cm, sign. PD V. Souček 1944, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hrozny

    Položka č.: 280288

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:28

    dřevoryt, 21 x 30 cm, sign. DU V. Komárek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Ptáci s pohárkem

    Položka č.: 280289

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:30

    dřevoryt, 15,5 x 31,5 cm, sign. DU V. Komárek, rám, v dolní pravé části papíru mimo tisk skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Strašák

    Položka č.: 280384

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:32

    akvatinta, 1992, 48,7 x 29,5 cm, sign. PD Čepelák 1992, 12/100, dole uprostřed popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook