Arnošt Paderlík

(1919-1999)

  • Arnošt Paderlík

    (1919-1999)

    Námluvy

    Položka č.: 254734

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:12

    olej, lepenka, 1960, 35 x 46 cm, sign. PD Paderlík 60, rám, Arnošt Paderlík byl malířem, oceňovaným a vyhledávaným ilustrátorem ( Ovidius, Seifertovo přebásnění Písně písní) a brilantním kreslířem ženských aktů. Ve své tvorbě dokázal propojit dekorativismus s monumentálním cítěním. Tato díla existen…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)