Vladimír Cidlinský

  • Vladimír Cidlinský

    Tropicana

    Položka č.: 251906

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:47

    litografie, 56 x 39,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, 65/44, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Cidlinský

    V zahradě za svítání

    Položka č.: 251907

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:48

    monotyp, 62 x 44,4 cm, sign. DU V. Cidlinský, na zadní straně razítko čfvu, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Novodobá katedrála

    Položka č.: 251908

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:49

    monotyp, 62,2 x 44,4 cm, sign. DU V. Cidlinský, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu