Rosemary Bird

  • Rosemary Bird

    Obřad země

    Položka č.: 251897

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:38

    olej, plátno, 31 x 31 cm, vzadu popsáno, vzadu razítko - certifikát od TOAAC Sàrl - Australian Dream Space, potvrzující, že dílo je originálem aboriginského umělce. Rosemary Bird Petyarre se narodila na počátku padesátých let v Atneltye na stanici Utopia v severním australském teritoriu. Je neteří s…

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)