Eugenio Benvenuti

(1881-1959)

  • Eugenio Benvenuti

    (1881-1959)

    Benátky

    Položka č.: 251895

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:36

    akvarel, papír, 29 x 14 cm, sign. PD E. Benvenuti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)