Heinrich Bruppacher

(1930-2010)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    René Peter: Vierzehn Gedichte

    Položka č.: 252814

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2021 18:34

    bibliofilie, 1x barevný, 4x jednobarevný lept (vše signováno) a podpis v tiráži H. Bruppacher, vyd. Galerie abc, ex. 86/100 s podpisem autora v tiráži, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Žlutá struktura

    Položka č.: 251902

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:43

    akvatinta, 28,5 x 24,2 cm, sign. PD H. Bruppacher, e. a., papír na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)