Jaroslav Bartoš

(1926-2010)

  • Jaroslav Bartoš

    (1926-2010)

    Položka č.: 251888

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:29

    akryl, plátno, 1999, 78 x 65 cm, sign. PD J. Bartoš 99, rám

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)