Zdeněk Adamec

(1934-2017)

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Zamilovanost

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 23.500 CZK (980 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:57

    olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 23.500 CZK (980 €)