Zdeněk Adamec
(1934-2017)
Zamilovanost
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 23.500 CZK (980 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:57
olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 23.500 CZK (980 €)