Jiří Balling

(1890-?)

Do druhé světové války se zabýval hlavně restaurováním obrazů.

  • Jiří Balling

    (1890-?)

    Buchty

    Položka č.: 371

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:10

    olej na impregnované lepence, 39 x 59, 5 cm, sign. PD Balling. J. , rám, žák prof. V. Bukovace, J. J. Loukoty a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Jiří Balling

    (1890-?)

    Klidné moře

    Položka č.: 251887

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:28

    olej, dřevotříska, 35,5 x 40,5 cm, sign. PD Balling J., rám, na zadní straně signováno a štítek s popisem, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, J. J. Loukoty a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)