Marcel Krasický

(1898-1968)

  • Marcel Krasický

    (1898-1968)

    Valašská víska

    Položka č.: 254730

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:08

    olej, dřevo, 1947, 30 x 59,5 cm, sign. PD Mr. Krasický, rám, vzadu štítek Pravost díla ověřil PhDr. Milan Možíš, csc.

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)